Voorjaarscompetitie - senioren teamindeling

 

2020 T.V. Tie-Breakers

Nb.: I.v.m. de corona crisis wordt er dit jaar slechts één competitie seizoen uitgevoerd en dat vindt in het najaar plaats.

Vrijdagochtend

Dames Dubbel 1 VR - 2e klasse

Ina Boerema ©
Joke van Vliet
Nynke Kuipers
Loes Verbeek
Jacqueline Capelle
Sandra van der Zee

Dames Dubbel 2 VR - 2e klasse

Lidy van der Wild ©
Margret van den Broek
Wilma Hendriks
Ineke van de Vlugt
Sandra du Maine
Stella Reydon

Heren 50 + - 1e klasse

Paul Scholtens ©
Lex Admiraal
Peter Ahrens
Dirk Balthaus
Peter Gerritsen 
Jos Wernars
Gerton Sluis

 

Vrijdagavond

Dames Dubbel 1 VR-AV - 3e klasse

Trudy Boonman ©
Tamara van Gorkom
Marjan Luten
Paulien Langedijk
Miriam Brouwer
Suzanna Maarse
Frederike Kielman

Gemengd Dubbel 1 VR-AV - 3e klasse 

Jos Sijm ©
Judith Bijlsma
Hanneloes Penn
Marjan Kuiper
Brechje van Geenen
Frank Tros
Dick Kappelhof 

 

 

Zaterdag overdag

Herendubbel 1 - 3e klasse

Gert-Jan Tretmans ©
Huub van Eldonk
Jorrit Lang
Jelle Oppers
Ab Dijkman
Martijn Klaver
Ton Koning

 



 

 

Damesdubbel 1 - 3e klasse

Toke Sibbel ©
Gitima van der Putten
Mirelle Bergenhenegouwen
Anna Veltkamp
Anneke Stoffelen
Pauline Schombs
Elisabeth de Ranitz
Annemieke Rollman



 

 

Gemengd 1 - Hoofdklasse

Thecla Gieles ©
Suze Bloks
Elena Caspers
Hilde Volder
Erik Plass
David Santori
Lennart Bergenhenegouwen
Mark van der Duin (reserve)

Gemengd 2 - Hoofdklasse

Nuria Boot ©
Therese van Woerkom
Fleur de Waal
Daan de Bruin
Adriaan Nicolai
Paul Flipo

Gemengd 3 - 1e klasse

Tom Dietz ©
Anne Stoevenbeld
Judith Kuiper
Irene Brouwer
Thomas Hensel
Niek van Hirtum
Elmer van Raaijen (reserve)

 

Gemengd 4 - 2e klasse

Andrea Kleverlaan ©
Ellen Nijssen 
Rozan van der Veen
Frank Jan Mutsters
Thijs van Bemmel
Stijn Janmaat
Thijs Bosma

Gemengd 5 - 2e klasse

Job Luitjens ©
Fleur Baarspul
Suzanne Beijersbergen
Miriam Spierings
Gijs van Beek
Maarten van Bemmel

Gemengd 6 - 2e klasse

Floor Bos ©
Femke Vogt
Maaike Vallenduuk
Pim de Visser
Bert Paulich
Jered Albers
Harry van Gilpen

 

Gemengd 7 - 2e klasse

Robert van Kooten ©
Jeroen Oostenenk
Bart Noordhoek
Niki Achterkamp
Sandra Lammertse
Judith Roffel
Tim Labeur (reserve)

Gemengd 8 - 3e klasse

Peter Brekelmans ©
Chris Westendorp
Ilse van Woudenberg
Amika Singh
Paul Hekkert
Rob Hulst

Gemengd 9 - 3e klasse

Daan van der Velden ©
Rogier Goetze
Daniel Boeve
Sandra Bruinse
Dorette Kouwenhoven
Vera Deltenre
Astrid Kosters

 

Gemengd 10 - 3e klasse

Fione Zonneveld ©
Karin Baars
Maria Prins
Leon Verest
Arend van der Kolk
Reinout Dijkstra
Axel Hagedoorn

Gemengd 11 - 3e klasse

Sabine van der Snoek ©
Sietske Bos
Ulrike Helmer
Roland Vissers
Harmen Abma
Sander Panhuysen
Rudi de Groot

 

 

Dames 1 - Topklasse

Jacqueline Heinerman ©
Emma van Bodegraven
Anne Eskes
Petra vd Linde
Josephine Knipschild
Claudia Folkerts

Dames 2 - Hoofdklasse

Mirjam Hooiveld ©
Marieke Zomer
Ellen Baars
Karen Blanken
Martijntje Stam
Jolanda Broex

Dames 3 - Hoofdklasse

Fanny Lauw ©
Joyce van den Engel
Josefien Bousema
Mandy Lauw
Alexandra van de Marel
Amber Vosveld
Judy Oppedijk (reserve)

 

Dames 4 - Hoofdklasse

Danielle Niederer ©
Karien Kooiman
Celine van Leeuwen
Mady Siahaya
Janine de Wilde
Margreet Oele

Dames 5 - 2e klasse

Aurelie Mingels ©
Annette Hoppener
Charlotte Bontje
Mientje Kleijer
Marjorie Lucas
Marleen Termeer
Wieke de Wit

 



 

Heren 1 - Topklasse

Stefan Malovic ©
Jeroen Meijer
Adrien Berkowicz
Sven Vloedgraven
Willem van der Vlugt
Floyd van Houwelingen

Heren 2 - Hoofdklasse

Irlen Janssen ©
Charley Ebbink
Mark Heinrichs
Justin Stortelers
Jorn Veeneman
Seph Smit

Heren 3 - 1e klasse

Rutger Schoute ©
Niek op den Dries
Marcel van het Hof
Nico Bothof
Erwin Goris

 

Heren 4 - 2e klasse

Friso Blankenspoor ©
Marijn Kroes
Max Kruitwagen
Jeroen van Rooijen
Bram Kruitwagen
Jasper Hugen

Heren 5 - 2e klasse

Jack van Bokhorst ©
Job van der Grinten
Mike Faber
Erik Dooyeweerd
Barry Pieters

Heren 6 - 3e klasse

Jurjen van Lith ©
Frank de Ruiter
Emiel van der Steen
Maarten Moolhuijzen
Rene Keulen
Dirk Drijver

 

Heren 7 - 4e klasse

Luc Veen ©
Bas van Bommel
Michel van Weegberg
Bart Nijhuis
Peter Regtuit
Robert Crabbendam
Michiel Hoppenbrouwers
Marc Vloemans

Heren 8 - 4e klasse

Michel de Graaf ©
Siem Haffmans
Daniel Boelen
Erik Daamen
Marco van Lookeren Campagne
Bart Mantel
Bart Holten

 

 

 

Zaterdagavond

Dames Dubbel 1 AV - 4e klasse

Carolien Voogd ©
Myra Nods
Inge Wouters
Fiona Verhoek
Florien de Ruiter
Marja Bakker
Inge Muis

 



 

 

Zondag overdag

Gemengd 1 - 2e klasse

Floor Grootjans ©
Rixt De Jong
Gisela Kemper
Xavi Torres
Caio Smidi
Floyd van Houwelingen

 

 

 

Gemengd 1 (17+) - 1e klasse

Peer van de Riet ©
Pim van den Boom
Theo Schoof 
Melissa Perotti
Margo Buurman
Wanya Bloemgarten

Gemengd 2 (17+) - 2e klasse

Coen Hage ©
Edgar Pasma 
Maxim Turpijn
Erik Buijs
Linde van Groningen
Sarah Hage
Jade Vosveld  

Gemengd 3 (17+) - 2e klasse

Ben Stroeve ©
Charlotte de Bruijn
Imke Eikendal Verhoeven
Anne Molleman
Joyce van Zijl
Hans de Rooij
Tobias Spierenburg
Vincent van Rijn

 

Gemengd 1 - 35+ - 2e klasse
Carlijn Offergelt  ©
Manon Stockman
Debbie Beerendonk
Marjolein Westerman 
Jeroen Oldenkotte
Vincent van Rijn
Marc Visser
Bart Geeraedts

Gemengd 2- 35+ - 2e klasse

Madeleine Witmaar ©
Marlies Slot
Judith Heinsohn  
Jordi Bardolet
Willem van Rinsum
Rob Kirschbaum

 

 

Dames 1 - Eredivisie

Laura Kuhne ©
Emily Crowe
Anne Weijenborg
Diane Schafer
Kelly Schafer
Anneloes Muuse

Dames 2 - 5e klasse

Ruth Bartstra ©
Trucella van Moorselaar
Annelies Pijnenburg
Lie Lian Tan
Anne Kornman
Karolien Nous
Wanda Hoogerbrugge
Mei Lan Tan

 

 

Heren 1 - 1e Klasse (hoofdklasse aangevraagd)

Yvar Debets ©
Tim America
Raymon Janson
Steffan Kokkelink
Daan Robberse
Jurre van Rossum

Heren 2 - 3e klasse

Kasper Van Vliet ©
Joop Damhuis
Sander Hoorntje
Gerrit-Paul Verdoes
Eduardo Gil Lozano
Sebas van Marion

Heren 3 - 5e klasse

Cees de Smalen ©
Stef Bank
Mareijn Willems
Willem Klein Haneveld
Dinesh Ramkhelawan
Pepijn Koppelaar

 

Heren 4 - 5e klasse

Dave Woertman ©
Rogier Bron
August Wiersma
Boudewijn Damen
Joost Plas
Hans Hogenkamp
Sam Zloch

 

 

 

Heren 1 (35+) - 3e klasse

Kees Kleywegt ©
Peter Gerritsen
Gerton Sluis
Paul Scholtens
Sander Mirck
Ingmar Larsen

 

 

 

Reservespelers

Heren

Mark van der Duin (3/4)
Rogier Eijking (3/4)
Erwin Nielsen (4/3)
Joost Siemensma (4/4)
Alwin van Esveld (4/5)
Juriaan Vergouw (5/4)
Dennis de Vreede (5/4)
Rolf den Boer (5/4)
Laurens Steijn (5/5)
Boudewijn Groen (6/6)
Aldo van Regteren Altena (6/6)
Bill Wei (7/7)
Roemer van Oordt (7/7)
Mees de Lind van Wijngaarden (7/7)
Gert Geurtsen (8/7)
Robert Hubers 8/7)
Wouter Wester (8/7)
Andre van Woerkom (8/7)
Jasper Felsch (8/8)
Roland Rubaij Bouman (8/8)
Sander Hoek (8/8)
Freek Berrier (8/8)
Arno Tromp (8/8)

Dames

Joska Volder (4/4)
Vivian Schönbach (4/4)
Suzan Möller (4/5)
Elisa van Schie (5/5)
Marly Lampe (5/5)
Judy Oppedijk (5/5)
Joyce van Kalleveen (5/6)
Esther Verstraten (6/5)
Inge Niesse (7/6)
Nina van Gelderen (7/7)
Marieke van Kammen (7/7)
Joreel Boon (8/8) 
Pascalle Burgers (8/8)
Sietske Renkema (9/9)