Voorjaarscompetitie - senioren teamindeling

 

2021 T.V. Tie-Breakers

Nb.: I.v.m. de corona crisis wordt er dit jaar slechts één competitie seizoen uitgevoerd en dat vindt in het najaar plaats. Hieronder vind je de teams voor het najaar.

Vrijdagochtend

Dames Dubbel 1 VR - 2e klasse

Ina Boerema ©
Joke van Vliet
Nynke Kuipers
Loes Verbeek
Jacqueline Capelle
Sandra van der Zee




 

 

Vrijdagavond

Damesdubbel 1 -4e klasse

Stella de Kruif ©
Tamara van Gorkum
Elisabeth de Ranitz
Paulien Langedijk
Marjan Luten
Lidy van der Wild 

 Gemengddubbel 1 -4e klasse

Jos Sijm ©
Impje Bastiaans
Hanneloes Pen
Judith Bijlsma
Dick Kappelhof Hanneke Kloosterhuis
Fabian Takx 

 

 

Zaterdag overdag

Herendubbel 1 - 3e klasse

Gert-Jan Tretmans ©
Huub van Eldonk
Jorrit Lang
Jelle Oppers
Ab Dijkman
Martijn Klaver
Ton Koning

Herendubbel 2  - 4e klasse

Bart Geeraedts ©
Marc Visser
Jeroen Oldenkotte
Vincent van Rijn
Said Krizi
Francesco Chiazravallotti
Martijn Schilstra
Arno Tromp

 

 

Damesdubbel 1 - 3e klasse

Toke Sibbel ©
Gitima van der Putten
Mirelle Bergenhenegouwen
Anna Veltkamp
Pauline Schombs
Liesbeth Kamphuis
Judith Tillie
Irmine van der Geest 



 

 

Gemengd 1 - Hoofdklasse

Nuria Boot ©
Thecla Gieles 
Fleur de Waal
Daan de Bruin
Peter van Renesse

Gemengd 2 - Hoofdklasse

Tom Dietz ©
Anne Stoevenbeld
Judith Kuiper
Irene Brouwer
Niek van Hirtum
Ward van Bodegraven

Gemengd 3 - 2e klasse

Maarten van Bemmel ©
Fleur Baarspul
Suzanne Beijersbergen
Queeny van Raaij
Pepijn Koppelaar
Thijs van Bemmel 

 

Gemengd 4 - 3e klasse

Paul Hekkert ©
Chris Westendorp
Ilse van Woudenberg
Amika Singh
Peter Brekelmans
Rob Hulst 

Gemengd 5 - 3e klasse

Daan van der Velden ©
Erik Daamen 
Gert Geurtsen
Sandra Bruinse
Suzanne Bruls
Nog een dame, ntb 

Gemengd 6 - 3e klasse

Jade Vosveld ©
Ingmar Larssen
Sander Mirck
Maxim Turpijn
Linde van Groningen
Nog een dame, ntb 

 

Gemengd 7- 3e klasse

Sander Panhuysen ©
Ulrike Helmer
Sietske Bos
Roland Vissers
Mark Vuurberg 
Arie van Engelen
Nog een dame, ntb 

 

 

 

Gemengddubbel 1  - 4e klasse

Andre van Woerkom ©
Reinoud van der Zee
Frank Tros
Theo Tegelaers
Marijke Kienstra
Wanya Kruyer
Bloemgarten
Nog een dame, ntb 

Gemengddubbel 2  - 4e klasse

Ineke van de Vlugt ©
Frank Hendriks
Robert Hubers
Tobias Spierenburg
Margret van den Broek
Semiha Kaya
Inge Muis 

 

 

Dames 1 - Topklasse

Jacqueline Heinerman ©
Therese van Woerkom
Elena Caspers
Fanny Lauw
Marieke Zomer 

Dames 2 - Hoofdklasse

Mirjam Hooiveld ©
Ellis Keizer  
Ellen Baars
Karen Blanken
Martijntje Stam
Jolanda Broex

Dames 3 - Hoofdklasse

Floor Bos ©
Maaike Vallenduuk
Dian Heuvelmans
Coos Kouwenhoven
Nog een dame, ntb 

 

Dames 4 - Hoofdklasse

Celine van Leeuwen ©
Karien Kooiman
Amber Vosveld
Mady Siahaya
Janine de Wilde
Margreet Oele 

Dames 5 - 2e klasse

Wieke de Wit ©
Sabine van Baalen
Loes Schellenberg
Charlotte Bontje
Yvonne Smit 
Aurelie Mingels 

Dames 6 - 3e klasse

Marthe van Andel ©
Roos Jonker
Rosa de Jong
Lysette Kampman
Fardau Verdonk
Charlotte de Bruijn 

 

Heren 1 - Topklasse

Jeroen Meijer ©
Adrien Berkowicz
Sven Vloedgraven
Floyd van Houwelingen
Felix Bake
Robert van Boesschoten 

Heren 2- 1e klasse

Kasper Van Vliet ©
Joop Damhuis 
Sander Hoorntje
GP Verdoes 
Erwin Goris 

Heren 3 - 2e klasse

Job van der Grinten ©
Mike Faber
Erik Dooyeweerd
Jean Luc Bonnier
Paul Flipo 

 

Heren 4 - 3e klasse

Jurjen van Lith ©
Frank de Ruiter
Emiel van der Steen
Maarten Moolhuijzen
Rene Keulen
Dirk Drijver

Heren 5 - 4e klasse

Luc Veen ©
Bart Nijhuis
Peter Regtuit
Michiel Hoppenbrouwers
Marc Vloemans 

Heren 6 - 4e klasse

Michel de Graaf ©
Siem Haffmans
Daniel Boelen
Marco van Lookeren Campagne
Bart Mantel   

 

Zondag overdag

Gemengd 1 - 2e klasse

Floor Grootjans ©
Emily van der Werf 
Gisela Kemper
Caio Smidi
Geert Dubbeldam
Bodhi de Jong 

 

 

 

Gemengd 1 (17+) - 2e klasse

Theo Schoof © 
Peer van de Riet
Pim van den Boom
Elsje van der Ven
Melissa Perotti
Ella Dijkstra
Birgit Oostveen 

Gemengd 2 (17+)- 2e klasse

Madeleine Witmaar  ©
Willem Klein Haneveld
Rob Pennings
Jacob de Baan
Judith Heinsohn
Semra Bulat
Marlies Slot 

 

 

Gemengdubbel 1 - 3e klasse

Jordi Bardolet ©
Andrei Marian Savu
Alecsander Van Zwetselaar
Merwin van Dijk
Mara van der Kleij
Annelies Pijnenburg
Miriam Brouwer
Anneloes Wester

 

 

 

Dames 1 - Eredivisie

Laura Kuhne ©
Emily Crowe
Lana Groenvynck
Rixt de Jong
Linda Veldhuizen  

Vaste Reserve:
Anneloes Muuse

 

 

 

Damesdubbel 1 - 2e klasse

Ruth Bartstra ©
Trucella van Moorselaar
Anne Kornman
Karolien Nous
Willeke Dunant
Wanda Hoogerbrugge
Loes Soons 

Damesdubbel 2 - 2e klasse

Mientje Kleijer ©
Annette Hoppener
Lie Lian Tan
Mei Lan Tan
Marjorie Lucas
Stella Reydon 
Eva Vermaas 

 

 

Heren 1 - Hoofdklasse

Yvar Debets ©
Raymon Janson
Steffan Kokkelink
Daan Robberse
Jurre van Rossum
Xavi Torres 

Heren 2 - 3e klasse

Alwin van Esveld  ©
Dennis de Vreede
Rogier Eijking
Juriaan Vergouw
Joost Siemensma
Erwin Nielsen 

Heren 3 - 7e klasse

Sebastiaan Gampert ©
Frank Huiges
Jorrit Konings
Edgar Pasma
Rob Wolthuis
Roeland Menger 

 

Heren 1 (35+) - 2e klasse

Cees de Smalen © 
Peter Gerritsen
Gerton Sluis
Paul Scholtens
Mareijn Willems
Wouter Dijkhuis 

 

 

 

Reservespelers

Heren

Rolf den Boer (4/4)
David Santori (4/5)
Lennart Bergenhenegouwen (5/5)
Erik Plass (5/5)
Clinton van Trikt (6/5)
Kees Kleywegt (6/6)
Bart Koopman (6/6)
Aldo van Regteren Altena (6/6)
Harry van Gilpen (6/7)
Gijs van Beek (7/6)
Job Luitjens (7/6)
Jan de Bruijn (7/7)
Mees de Lind van Wijngaarden (7/7)
Roemer van Oordt (7/7)
Bill Wei (7/7)
Pim de Visser (7/8)
Feico Zwerver (8/8)
Pim Weijenborg (8/8)
Jochem Senn (8/8)
Haiko Schaaf (8/8) 

Dames

Laura Kuhne (3/3)
Anneloes Muuse (3/3)
Laura Fens (4/4)
Judy Oppedijk (5/5)
Elisa van Schie (5/5)
Joyce van Kalleveen (5/6)
Andrea Kleverlaan (6/5)
Esther Verstraten (6/5)
Femke Vogt (6/5)
Alexandra van der Marel (6/6)
Lieke Marsman (6/6)
Andrea van der Pol (6/6)
Teruska Bollen (7/6)
Sabine van der Snoek (7/6)
Anke Goossens (7/7)
Ismene Stalpers (7/7)
Carien Wernsen (7/7)
Nina van Gelderen (7/7)
Margo Buurman (8/6)
Astrid Kosters (8/7)
Elisabeth de Ranitz (8/7)
Ingrid van der Voort (8/7)
Brechje van Geenen (8/8)
Marja Bakker (8/8)
Carla Bastiaansen (8/8)
Iris Cremers (8/8)
Bibejan Lansink (8/8)
Karen van der Krogt (8/8)
Janneke Price (8/8)
Sietske Renkema (8/8)
Harma Smidi (8/8)
Manon Stockman (8/8) 
Lidy van Sunder (8/8)
Elly Vermeiden (8/8)