Voorjaarscompetitie - senioren teamindeling

2024 T.V. Tie-Breakers (onder voorbehoud)

 

Vrijdagavond

Dames Dubbel - 1

Trudy Boonman ©
Marjan Luten
Paulien Langedijk
Stella de Kruif
Karen van der Krogt
Roelien Olivier 

Dames Dubbel - 2

Rosalie Greven ©
Janneke Price
Elle Kanters 
Ruth Bergkamp
Uli Centmayer
Jennifer de Ru 

Dames Dubbel - 3

Mignonne Pietryga ©
Marijke van Orden
Sara van de Kamer
Abike Owobowale
Yael Kop
Hester Francken 

 

Heren dubbel - 1 

Karel van Eijcken ©
Jos Sijm
Erik Roggeveen
Henk Geitenbeek
Steven van Galen
Dick Kappelhof 

 

 

 

Gemengd Dubbel - 1 

Sam Smakman ©
Peter Rombouts
Annelies Peijnenburg
Judith Heinsohn
Yvonne Smit
Merwin van Dijk   

Gemengd dubbel - 2 

Anouk Bos ©
Yvemarie Somsen
Esmee Valk
Rob van der Valk
Daniel Figueroa
Marco Flinterman 

 

 

Zaterdag overdag dubbel

Damesdubbel 1

Sandra Bruinse ©
Amika Singh
Marjolein Bruning
Willeke Dunant
Wanda Hoogerbrugge
Sabine van der Snoek 

Damesdubbel 2

Ismene Stalpers ©
Inge Muis
Ineke van der Vlugt
Birgit Oostveen
Margret van der Broek
Christine Degenaar

 

 

Herendubbel 1

Jorrit Lang © 
Huub van Eldonk
Martijn Klaver
Ton Koning
Gert Geurtsen
Ab Dijkman 
Jelle Oppers

 

 

 

Zaterdag overdag dames

Dames 1

Jacqueline Heinerman ©
Emma van Bodegraven
Fanny Lauw  
Elena Caspers
Thecla Gieles
Nuria Boot 

Dames 2

Irene Brouwer ©
Barbara Pluim
Hilde Volder
Martijntje Stam
Laura Fens
Judith Kuiper  

Dames 3

Maaike Vallenduuk ©
Mirjam Hooiveld
Lieke Marsman 
Lauren de Waard
Coos Kouwenhoven 
Pien van Vliet   

 

Dames 4

Daniek van den Burg ©
Teruska Bollen
Dian Heuvelmans
Evelien Fleerakkers
Fleur Elsman
nog een dame    

Dames 5

Karien Kooiman ©
Amber Vosveld
Lauri Meester
Femke Dreijer
Rachel van Rootselaar
Mady Siahaya 

 

Dames 6

Elisabeth de Ranitz ©
Nina van Gelderen
Tamara van Gorkum
Didi Oudhof
Sietske Renkema
Maaike Stevens 

 

Dames 7

Marthe van Andel ©
Rosa de Jong
Roos Jonker
Lysette Kampman
Loes Soons
Anne Kornman
Wies Admiraal   

 

 

 

 

Zaterdag overdag heren

Heren 1

Boris Beumer ©
Len Schouten
Bodhi de Jong
Kester Black
Shaun Waters
Jurre van Rossem 
Sven Vloedgraven 

Heren 2 

Robert van Boesschoten ©
|Ilya Kneppelhout
Felix Bake 
Thomas Koelewijn
Willem Marten

Heren 3

Justin Stortelers ©
Jorn Veeneman
Paul Flipo
Erwin Goris
Raymond Kip
Koen Berentzen 

 

Heren 4

Ward van Bodegraven ©
Andrew Eklov
Trevor Bendter
Jeroen van Rooijen
Jean-Luc Bonnier 
Mike Faber

Heren 5

Rutger Schoute ©
Nick op den Dries
Marcel van het Hof
Marijn Kroes
Nico Bothof 
GP Verdoes 
Jeroen Meijer

Heren 6  

Jacco den Hartog ©
Jelle van der Meulen
Arne Schmidt
Thomas Brons
Berend Dumas
Max van de Leijgraaf 

 

Heren 7

Michiel Hoppenbrouwers © Bart Nijhuis
Jack van Bokhorst
Bas van Bommel
Peter Regtuit
Marc Vloemans
Michiel van Weegberg
Luc Veen 

Heren 8

Michel de Graaf © 
Daan van der Velden
Siem Haffmans
Marco van Lookeren
Bart Mantel
Maarten Moolhuijzen
Axel Hagedorn 

Heren 9 

Koen Bergsma ©
Jeroen Bosse
Philip Dekker
Frank Bleize
Ingmar Larsen 
Erik Buijs 

 

Heren 10

Jeroen Oldenkotte ©
Vince Rijnberg
Remco Tonino
Boudewijn Damen
Eric Boot
Andre van Woerkom  

 

 

 

Zaterdag overdag gemengd

Gemengd 1

Miriam Klaasse ©
Linde van Groningen
Marly Lampe
Peter van Renesse van Duivenbode 
Lennart Bergenhenegouwen
David Santori / Erik Plass vaste reserves 

Gemengd 2

Frank Jan Mutsters © 
Tom Dietz
Niek van Hirtum
Anne Stoevenbeld
Esther Verstraten 
Sabine van den Berg 

Gemengd 3

Jaro Jens ©
Bastian Velasquez
Laurens Steijn
Max Mathijssen
Laura Kummer
Fleur de Waal 

 

Gemengd 4

Daniel Boeve ©
Arno Werring
Julia Grippo
Marielle Hulsker 
Dorette Kouwenhoven
Rick van Galen  

Gemengd 5

Casper Dahmen ©
Jade Vosveld
Fleur Baarspul
Maxim Turpijn
Renee Oldenkamp
Thom Schiphorst 

Gemengd 6

Floor Bos ©
Rob Hulst 
Bert Paulich
Bart Noordhoek
Femke Vogt 
Niki Achterkamp

 

Gemengd 7

Chris Westendorp ©
Susanne Helmer
Edgar Pasma
Ilse van Woudenberg
Willem Klein Haneveld
Erik Daamen
Norma Lim (vaste reserve)  

Gemengd 8

Sietske Bos ©
Ulrike Helmer
Leonie van Noort
Suzan Nij Bijvank
Sander Panhuysen
Wim Amels
Sander Mirck 

 

 

Zaterdagavond dames dubbel

Damesdubbel 1

Mientje Kleijer ©
Marjorie Lucas
Annette Hoppener
Stelle Reydon 
Mei Lan Tan
Lie Lian Tan 

 

 

 

Zondag overdag dubbel

Damesdubbel 1 

Elsbeth Booij ©
Dorien Dijk
Saskia Huinink
Hanna Huisman
Emilie Kuiper
Ellis Keizer 

Damesdubbel 2

Toke Sibbel ©
Gitima van der Putten
Pauline Schombs
Irmine van der Geest
Judith Tillie
Astrid Kosters 

 

 

Zondag overdag dames

Dames 1 

Laura Kuhne ©
Anne Weijenborg
Linda Veldhuizen
Rixt De Jong
Corinne van der Stoop
Invaller van zaterdag / reservelijst

Dames 2

Bobby Duintjer ©
Nicky van der Heijde
Nathalie Aleven
Louise Kallen
Naomi Anbergen
Joy van Gils  

 

 

Zondag overdag heren

Heren 1

Yvar Debets ©
Raymon Janson
Xavi Torres
Daan Robberse
Jurre van Rossum
Steffan Kokkelink vaste reserve 

Heren 2

Joost Bos ©
Milko Mulder
Sandro Neefjes
Skott van der Vliet
Daiko Kato
Lucas Bos
Lucas van Flymen  

Heren 3

Maarten Balzar ©
Dennis de Vreede 
Mark van der Duin
Juriaan Vergouw
Joost Siemensma
Erwin Nielsen
Rogier Eijking
 

 

Heren 4

David Vermeer ©
Boele van Renesse
Dragan Hrvacanin
Ali Berk
Tommy Alkema
Fedya Castro

 

 

 

Heren 1 35+

Gerton Sluis ©
Cees de Smalen
Dirk Drijver
Sebastian Gampert
Hans Heintz
Frank Huiges

 

 

 

 

Zondag overdag gemengd

Gemengd 1 

Emily van der Werf ©
Anna Kostiuk
Esmee van der Helm
Erik Goris 
Niels Hoefsloot
Danish Kashaev 

Gemengd 2

Nikky Post ©
Davy van Walen
Paula van Haarlem 
Joppe Dubbeld
Kent de Bruijn
Bonni Manstra 
Aleksandra Malovic (vaste reserve)
Evelyne Tuijp (vaste reserve)

Gemengd 3 

Djoeke Heintz ©
Storm Bleize
Coco van Hemert
Steijn van Hemert
Max van Espelo
Ella Dijkstra  

 

Gemengd 4

Jordi Bardolet ©
Karolien Nous
Sarah Hage
Ruth Bartstra
Trucella van Moorselaar
Alecsander van Zwetselaar
Said Krizi 

Gemengd 5 

Arie van Engelen ©
Henri Roelofs
Laurens Hamers
Eva Verhoef
Ariane Waitz
Anne van Nifterick 
Charlotte Bontje  

 

 

Reservespelers

Heren

Pieter 't Hart 4/4
Alwin van Esveld 4/4
Erik Dooyeweerd 4/5
David Santori 4/5
Rolf den Boer 5/4
Erik Plass 5/5
Job Van der Grinten 6/5
Stanley van West 6/6
Kees Kleywegt 6/6
Frank de Ruiter 6/7
Arend Van Der Kolk 6/7
Robert Crabbendam 7/7
Reinoud van der Zee 8/7
Jered Albers 7/8
Sebastiaan Van Lunteren 8/8
Rogier Van Splunder 8/8
Bill Wei 8/8
Mees De de Lind Van Wijngaarden 8/8
Andre Maat 8/8
Peter Rombouts 8/8
Tim Falke 8/8
Massimiliano Azzone 8/8  

Dames

Aleksandra Malovic 3/3
Evelyne Tuijp 3/4
Petra Wentzel 4/4
Joska Volder 4/5
Judy Oppedijk 5/6
Brechtje Hassing 6/6
Margreet Oele 6/6
Ingrid vd Voort 8/7
Fione Zonneveld 8/7
Mirelle Bergenhenegouwen 8/8
Virginia Costa 8/8
Brechtje van Driel 8/8
Brechje van Geenen 8/8
Arinti Hardjosusono 8/8
Natascha Siersema 8/8
Sandra du Maine 8/8