Commissies

 

Administratie

Erik Dooyeweerd
Rutger Schoute

 

Penningmeester / facturatie
Kantine administratie

 

[email protected]

Baancommissie

Mehmet Bilgen
Nick Canoy
Samer Dabous

 

Contactpersoon

 

[email protected]

Bar- en andere diensten

Nils Nijman

 

Bar- / keukendienstplanning

 

[email protected]

Beeldmateriaal

Andrea Kleverlaan

 

Coördinator

 

[email protected]

Communicatie

Marc Pietryga

 

Contactpersoon

 

[email protected]

Feestcommissie

Sandra Lammertse
Niki Achterkam
Erwin Goris
Lysette Kampman
Robert van Kooten
Anna Veltkamp 

 

Voorzitter
Communicatie


Financiën

 


[email protected]

Jeugdcommissie

Martijntje Stam
Wies Admiraal
Boudewijn Damen
Mark van der Duin
Kees Kleywegt
Harold Siekman

 

Voorzitter




Tennisschool CiC

 

[email protected]




[email protected]

Jeugdraad

Wies Admiraal

Marjolein Meester

Lotte Broshuis
Bent van Brunschot
Djoeke Heintz
Coco van Hemert
Guus Hogenkamp
Noa Nieuwenhuizen
Dinesh Ramkhelawan

 

Contactpersoon
Wedstrijdleider (VTL)
Coördinator

Junioren \/

 

[email protected]

Jubileumcommissie

Andrea Kleverlaan

Astrid Kosters

 

Contactpersoon / Wedstrijdleider-Toernooileider (VTL)

 

[email protected]

Kascommissie

Rob Hulst
Marcel van het Hof

 

Contactpersoon

 

 

Kookcommissie

Madeleine Witmaar
Marieke de Heus

 

Contactpersoon

 

[email protected]

Ledenadministratie

Mirelle Bergenhenegouwen
Ruud Presser

 

Senior leden
Junior leden

 

[email protected]

Onderhoudscommissie (Kluscommissie)

Rob Megens
Gerard van Duijnhoven
Arend van der Kolk

 

Contactpersoon

 

[email protected]

Open Toernooi Commissie

Thijs van Bemmel
Stijn Janmaat
Rixt de Jong
Irene Kuiper
Peter Regtuit
Diwy Tomassen
Rozan van der Veen
Femke Vogt

 

Voorzitter

Toernooileider

 

[email protected]

Recreanten Competitie (ZoReCo)

Martijn Klaver
Tom Poelstra
Hans de Rooij
Ben Stroeve

 

Contactpersoon

 

[email protected]

Commissie Recreatief Tennis (CRET)

Toke Sibbel
Ina Boerema
Judith Bijlsma
Lia Sibbel
Philip Waanders

 


Voorzitter

 

[email protected]

Sponsorcommissie

Pim de Visser

 

Contactpersoon

 

[email protected]

Technische Commissie (Senioren)

Rob Hulst
Fleur Baarspul
Anne Eskes
Anneloes Muuse
Jeldou Jansma
Irlen Janssen
Stefan Malovic
Gerrit-Paul Verdoes

 

Voorzitter

 

[email protected]

Tennisreis

Astrid Kösters
Irene Brouwer
Emilie Kuiper
Erik Plasse

 

Contactpersoon

 

[email protected]

Trainingen - Lessen

Harold Siekmann

 

Training en les voor jeugd en senioren

 

[email protected]

Tuincommissie

Robert Hubers
Marijke Kienstra
Tess Visser

 

Contactpersoon
Communicatie

 


[email protected]

Verenigingsmanager

Robbert Schmidt

 

Verenigingsmanager

 

[email protected]

Vertrouwenspersoon

Vera Deltenre

 

Contactpersoon

 

[email protected]

Webmaster

Bill Wei

 

Webmaster

 

[email protected]