Najaarscompetitie - senioren teamindeling

 

2022 T.V. Tie-Breakers

Vrijdagavond

Damesdubbel 1 - 4e klasse

Stella de Kruif ©
Karen van der Krogt
Paulien Langedijk
Marjan Luten
Trudy Boonman  

Damesdubbel 2 - 4e klasse

Hanke Petter ©
Renee Daniels
Suzan Nij Bijvank
Suzanne Bruls 

 

 

Zaterdag overdag

Herendubbel 1 - 3e klasse

Andre van Woerkom ©
Martijn Klaver
Ton Koning
Steven van Galen
Reinoud van der Zee 

 

 

 

Damesdubbel 1 - 3e klasse

Toke Sibbel ©
Gitima van der Putten
Pauline Schombs
Liesbeth Kamphuis
Judith Tillie
Irmine van der Geest

Damesdubbel 2 - 3e klasse

Mientje Kleijer ©
Lie Lian Tan
Mei Lan Tan
Marjorie Lucas
Stella Reydon
Annette Hoppener 

 

 

Damesdubbel 3 - 4e klasse

Impje Bastiaans ©
Ina Boerema
Hanneloes Pen
Jacqueline Cappelle
Joke van Vliet
Hanneke Kloosterhuis 

Damesdubbel 4 - 4e klasse

Tamara van Gorkum ©
Ineke van der Vlugt
Inge Muis
Ismene Stalpers
Birgit Oostveen
Margret van der Broek 

 

 

Gemengddubbel 1 - 4e klasse

Dick Kappelhof ©
Miriam Brouwer
Michiel Beers
Jos Sijm
Fabian Takx
Marijke Kienstra 
Sylvia Cox

 

 

 

 

Gemengd 1 - 1e klasse

Tom Dietz ©
Anne Stoevenbeld
Judith Kuiper
Irene Brouwer
Niek van Hirtum
Kees Kleywegt

Gemengd 2 - 3de klasse

Theo Schoof © 
Pim van den Boom
Peer van der Riet
Charlotte Bontje
Nog een dame, ntb
Vera Deltenre (vaste reserve)
Wieke de Wit (vaste reserve) 

Gemengd 3 - 3e klasse

Debbie Beerendonk ©
Mark Vuurberg 
Sander Panhuysen
Marjolein Westerman
Yvonne Smit
Steffan Wigger  

 

Gemengd 4 - 4e klasse

Madeleine Witmaar ©
Mehmet Bilgen
Semra Bulat
Judith Heinsohn
Bill Wei
Marco van Lookeren
Mara van der Kleij  

 

 

 

Dames 1 - 1e klasse

Karien Kooiman ©
Celine van Leeuwen 
Margreet Oele
Mady Siahaya
Fleur Baarspul  

Dames 2 - 3de klasse

Elisabeth de Ranitz ©
Brechje van Geenen
Sietske Renkema
Didi Oudhof 
Maaike Stevens
Leonie van Noort 

Dames 3 - 3de klasse

Uli Centmayer ©
Ruth Bergkamp
Janneke Price
Ellen Bestebroer
Lily Menco  

 

Dames 4 - 3de klasse

Lysette Kampman ©
Marthe van Andel
Diwy Tomassen
Roos Jonker
Rosa de Jong
Fardau Verdonk  

 



 

Heren 1 - 2de klasse

Jurjen van Lith ©
Berry Driessen
Armand Nieuwenhuizen
Erik Dooyeweerd
Nog een heer, ntb  

Heren 2- 5de klasse

Marc Pietryga ©
Andre Maat
Willem Amels
Frank Huiges
Jorrit Konings  

 

 

Zondag overdag

Heren 1 - 35+ - 2e klasse

Paul Scholtens ©
Cees de Smalen
Gerton Sluis
Sebastian Gampert
Hans Heintz
Arend van der Kolk
Harry van Gilpen 

 

 

 

Reservespelers

Heren

Mark van der Duin (3/4)
Mike Faber (4/4)
Erwin Goris (4/4)
Rolf den Boer (5/4)
Lennart Bergenhenegouwen (5/5)
Maarten Moolhuijzen (5/6)
Jeroen van Rooijen (5/5)
Aldo van Regteren-Altena (6/6)
Martijn Willemse (6/6) 
Daniel Boeve (6/7)
Gert Geurtsen (7/7)
Rob Hulst (7/7)
Daan van der Velden (7/7)
Thomas Boer (7/8)
Gert-Jan Tretmans (8/7)
Edgar Pasma (8/8)
Ingmar Larssen (8/8) 

Dames

Marly Lampe (5/5)
Judy Oppedijk (5/6)
Andrea Kleverlaan (6/5)
Linde van Groningen (6/6)
Femke Vogt (6/6)
Wieke de Wit (6/6)
Jade Vosveld (7/6)
Ulrike Helmer (7/7)
Ingrid vd Voort (8/7)
Lidy van der Wild (8/8)
Tessel van Leeuwen (8/8)