Voorjaarscompetitie - junioren teamindeling

 

2020 T.V. Tie-Breakers

Nb.: I.v.m. de corona crisis wordt er dit jaar slechts één competitie seizoen uitgevoerd en dat vindt in het najaar plaats.

 

Oranje 1

Team 1

Oliver Collington ©
Alessandro Chiaravalloti
Jan Bednarczyk 
Nout Cremers
Gus van den Berg
Dunk de Bueger 
Nout Schilstra

Team 2

Morris Selier © 
Lucas Klein Kranenburg
Puk Tromp 
Sarjunio Esajas
Simon Douma
Elias Marten
Roosmarijn Cornelissen

Team 3

Hugo van der Neut Kolfschoten ©
Adele Bosse 
Mariza Castro  
Floris van der Neut Kolfschoten  
Elena Wevers 
Oscar Condon
Sepp Kouwenhoven

 

Oranje 2

Team 1

Ferre Wolfswinkel © 
Tibbe Wolfswinkel
Otto Stroux
Elena Wevers
Valentijn van Saarloos
Mats van Dijk
Matteo Baars 

Team 2

Kate de Jong ©
Heayo Pongnikorn 
Robin van der Vecht
Fenna Wiersma
Elsa Bergsma
Isa Wimmers
Kate Verhoeven

 

 

Groen 1

Team 1

Ruben Bergsma © 
Tomer Hopman 
Hugo de Jong 
Thomas Bosse 
Maurits de Vreede 
Midas Oosters

Team 2

Reyer van Dijk © 
Boele de Vreede
Tijn de Vreede
Finn Stuart 
Hein Goorhuis 
Raf Debruyne

 

 

Groen 2

Team 3

Len Merkus © 
Max Wimmers
Shay Menzo
Dagmar van Renssen
Elisa van Wengerden
Cato Rutten

Team 4

Jet Swens © 
Lou Poparic 
Charlie Koppelaar
Yuna Zakrzewski 
Fenna Heintz 



 

Rood

Klasse nog niet bekend

Gisele Wiersma ©
Faas de Jong
Benjamin Rubnov

 

 

 

Vrijdag

Jongens 1 - 13 t/m 17 - 1ste klasse

Guus Hogenkamp ©
Dragan Hrvacanin
Melle van den Akker
Arie Ouwerkerk

Jongens 2 - 13 t/m 17 - 1ste klasse

Finn Pullens ©
Quinten Snieders 
Aidan Lang
Rayan Spall

Jongens 3 - 13 t/m 17 - 2de klasse

David Vermeer © 
Tiko Neuhaus 
Pjotr ten Berge 
Romeijn Overman 
Guus Jak

 

Jongens 4 13 t/m 17 - 2de klasse

Luuk Mantel © 
Nathan Tax
Raf Teunissen
Maurits Diepeveen 




 

 

 

Junioren 1 - 11 t/m 14

Thijs Arisz ©
Ben Dannel
Nuno Castro 
Robin Gerrits
Isabel Bakker
Coos Bloemraad

Junioren 2 - 11 t/m 14

Zeger Bosman ©
Gijs Bregman
Louis Henderson
Daniel Milovic

 

 

Gemengd 1 - 13 t/m 17

Liv van Hest ©
Lucia van Hest
Julie van der Baan
Nisrine Dalloul
Samuel Neeter
Boele van Renesse
Daniel Bakker

 

 


Zondag

Gemengd 11 t/m 14 - 2de klasse

Emiel Hoefsloot ©
Cees van der Duin 
Noah Damen 
Tomas Meijer 
Luuk Faas 

Gemengd 11 t/m 14 - 3de klasse

Jade Foppes © 
Sophie Groen 
Parel Boswijk 
Julia Hofman
Cleo Drijftholt 
Daantje Bok 

 

 

Meisjes 13 t/m 17  - 1ste klasse

Noa Nieuwenhuizen ©
Djoeke Heintz 
Coco van Hemert 
Lotte Broshuis 
Noa van Dijk 
Mette Keulen (dispensatie?)

Meisjes 13 t/m 17 - 2de klasse

Isabelle Kessler © 
Doeschka Kessler 
Lucie Goorhuis 
Julie Haack 
Ilse Daniels  
Linde Hoving
Eva Vermaas
Suzan van Doorn

 

 

Jongens 13 t/m 17 - 2de klasse

Teis Frank © 
Boaz Damen 
Ali Berk 
Isiah Faijdherbe 
Fedya Castro
Jaakko Keulen

 

 

 

 

 

Reservespelers