Wat doen wij met oude tennisballen?

31 oktober 2019


Wij vinden dat er te veel tennisballen zomaar worden weggegooid terwijl iemand anders er juist heel blij mee is. Op initiatief van Margo Buurman en Ebeth van Loon  is het contact gelegd met www.Oudetennisballen.com 

Mijn naam is Stefan Niesten en ik ben oprichter van Oudetennisballen.com.  

Wat doet Oudetennisballen.com  met de ingezamelde tennisballen? Wij geven de tennisballen een tweede leven via onze webshop. Hiernaast reserveren wij voor elke verkochte bal een bedrag dat ten goede komt aan het indoor Gehandicapten Tennis.   Op deze manier kunnen wij iets moois terug doen voor de tennissport. Momenteel zijn wij gelinkt aan een groep G-tennissers in Eindhoven en ’s-Hertogenbosch en sinds 2017 ondersteunen wij een Duits project ‘Tennis für Alle’ van Niklas Höfken. Niklas bied o.a blinden tennis aan!! Afhankelijk hoe dit project blijft groeien, kunnen wij ook aan andere gemeentes iets bijdragen.  De bijdrage die Tie-Breakers krijgt voor deze ballen wordt gebruikt voor speel attributen voor in en rond ons clubhuis  

Tennisballen circulair: Samen met verschillende kleine en grote bedrijven zijn wij aan het onderzoeken naar mogelijkheden om tennisballen echt circulair te maken. Met als doel om van oude tennisballen nieuwe tennisballen te maken! Dit kost echter veel tijd en geld maar vooral doorzettingsvermogen. Wij hopen in 2019 met concrete oplossingen te komen.  

Hoe werkt het inzamelen: In de Blauwe Ton in ons clubhuis kunnen leden de ‘versleten’ ballen in kunnen deponeren ipv weg te slaan of weg te gooien. Op deze manier blijft het park en het gebied rondom het de club vrij van weggeslagen tennisballen.  Ik hoop dat jullie als tennisclub mee willen werken met dit project.

Met vriendelijke groeten,  

Team- Tie-Breakers (Margo & Ebeth)

Nieuwscategorieën