Voorjaarsvakantie tennisdag jeugd

22 februari 2021


Goed nieuws! De voorjaarsvakantie tennis dag voor de jeugd gaat door! We mogen morgen de baan op! Vandaag zijn de banen nog niet bespeelbaar maar onze jeugd heeft morgen de primeur. Daar zijn we super blij mee! 
 
Aanmelden kan nog steeds door een mailtje te sturen naar [email protected]. Vergeet dan niet je naam en leeftijd even te vermelden! 
 
Bericht nieuwsbrief februari:
Na het grote succes van de tennisdag in de kerstvakantie organiseren we weer een nieuwe editie in de voorjaarsvakantie! We nodigen al onze jeugdleden uit voor een gezellige sportieve tennisdag op dinsdag 23 februari. De jongste jeugd tot 12 jaar is welkom van 10.00 uur tot 12.00 uur, en de jeugd vanaf 12 jaar van 13.00 uur tot 15.00 uur. Uiteraard zorgen we ook voor een lekker hapje en drankje! Meld je aan door een mailtje te sturen naar [email protected] onder vermelding van je naam en je leeftijd. Wij hebben er zin in!
 
Met vriendelijke groet,
 
De jeugdcommissie!

Nieuwscategorieën